ŘEŠENÍ PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

Nákladní vozidla

optimalizace tras, sledování úbytku paliva, přestávek a další funkce ...

Efektivnost v nákladní dopravě

Management vozového parku vám pomáhá online sledovat vaše vozidla, ujetou vzdálenost, plnění povinných přestávek, stav v nádrži a tankování paliva. U vozidel s možností připojení can sběrnice je možno vyhodnocovat i každého řidiče zvlášť z pohledu stylu jízdy a průměrné spotřeby. Jednoduše řečeno systém GPS Monitoringu Vám přínáší méně administrativy, optimalizované jízdní a zlepšené zákaznické služby!

Přehled o vozidlech

Známe dobře problematiku sledování vozidel. Umíme proto dát odpovědi (nastavení reportingu) i na nestandartní otázky. Informovanost zákazníka o době příjezdu vozidla nebo o termínu doručení zásilky je v systému automatická. Záleží jen na Vás jakou formou budete své zákazníky informovat (www, email, sms). Pro novou zakázku je otázkou vteřin najít nejbližší vozidlo pro vykonání práce. GPS Monitoring vám poskytne potřebný přehled (mapový modul) i možnost časové flexibility pro vaše zaměstnance.

Zákaznické služby lepší a přehlednější

Jako bonus navíc docílíte rychlejší odezvu na provádění úkolů. Služby vaší společnosti můžete také rozšířit o helpdesk pro důležité zákazníky pro případ dotazu na dobu příjezdu nebo stav dodávky. Dostanete spolehlivou dokumentaci pro celou přepravu včetně správné teploty v chlazených přívěsech (modul zpráv).

Optimalizace jízd a spotřeby paliva

Palivo a údržba jsou obvykle největší nákladové složky ve firmě. I malé změny mohou mít za výsledek velké finanční úspory. GPS Monitoring vám spolehlivě a přesně vstupní data vyhodnotí a doporučí, kde změnu provést (KPI modul). Systém sleduje online také spotřebu paliva vozidel a fluktuace hladiny paliva (modul zpráv). V případě krádeže paliva či neočekávaného úbytku (proražená nádrž) bude bezprostředně informování prostřednictvím emailu nebo sms.

Přepravní řešení

  • Přehled vozového parku (modul mapy & zpráv)
  • Zelené ježdění – optimalizace nákladů (KPI modul)
  • Logistika přívěsů (modul aktiv)
  • Sledování přívěsů – ochrana před krádeží
  • Tachografové údaje v reálném čase (Tacho modul)
  • Obousměrná komunikace (modul zpráv)
  • Management úkolů (mobilní modul)

Reference:

 Pro přepravní společnosti doporučujeme tyto moduly: