O systému GPS Monitoring

GPS Monitoring

ideální řešení kontroly vašeho vozového parku a zaměstnanců.

Systém GPS MonitoringWeb

Monitorování či sledování aut patří k nejvyspělejší metodě ochrany aut před krádeží. Pomocí zabudovaného GPS vysílače víte vždy, kde se vaše auto nachází. Lokalizovat vám ho tak i při případném odcizení kdykoliv pomůže služba GPS lokalizace vozidel.

O provozovateli AgroZETA servis s.r.o.:

Společnost AgroZETA servis s.r.o., založená v roce 2009, vznikla jako společnost zabývající se obchodem se zemědělskými komoditami. V roce 2013 byla za pomoci mateřské společnosti AgroZETA Holding a.s. rozšířena nabídka společnosti zemědělským podnikům o satelitní sledování. Díky spokojenosti klientů a navyšující se poptávce o služby satelitního monitoringu jsme od roku 2014 uvolnili tuto službu i mimo rezort zemědělství.

Přesvědčete se i Vy o vysoké míře a spolehlivosti našich služeb v oblasti GPS sledování.

Během krátké doby se ze společnosti AgroZETA servis s.r.o. stal jeden z nejsilnějších poskytovatelů služby v oblasti on-line satelitního sledování a monitorování osobních a nákladních vozidel, osob, zvířat a jiných pohyblivých a nepohyblivých objektů pomocí systému GPS ( Global Positioning System) a GSM ( Global System for Mobile Communications ).

Naše nejdůležitější cíle:

Bezpečnost ochrana majetku a osob.

Rychlost on-line přehled 24 hodin denně.

Jednoduchost rychlá a profesionální instalace GPS zařízení do vozidla, GPS Personal Tracker pro osoby, přenosné GPS zařízení do vozidla s připojením do zásuvky zapalovače, externí GPS zařízení s magnetickým uchycením pro vlakové vozy a velkokapacitní kontejnery, počítač nebo smartphone (operační systém Android a iOS ) s připojením na internet.

Pohodlí přístup ke všem informacím díky komfortní web aplikaci.

Snižování nákladů úspora nákladů na pohonné hmoty, snížení počtu černých jízd, šetření životního prostředí, snížení kancelářských nákladů. Investice do systému se vrátí už v prvních měsících po jeho zavedení.

Jak to funguje?

Data získaná z GPS zařízení jsou přenášena prostřednictvím GPRS (General Packet Radio Service ) sítě GSM a uložena na server. Následně jsou data zpracována do požadovaného tvaru a zálohují se. Všechny informace jsou k dispozici hned, 24 hodin denně, kdekoliv a kdykoliv.

Systém GPS Monitoring se skládá ze samostatných modulů. Kompletní seznam naleznete v nabídce „MODULY GPS„.

Rychlý kontakt

agroZETA Holding a.s.

Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
————————————————–
PROVOZOVATEL SLUŽBY:
AgroZETA servis s.r.o.
Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

E-mail: info@gps-monitoring.cz
Telefon: +420 774 264 933