O společnosti

AgroZETA servis s.r.o.

historie společnosti, vývoj, vize...

klasSpolečnost AgroZETA servis vznikla jako nová společnost zabývající se obchodní činností se zemědělskými komoditami. Hlavním obchodním artiklem při založení byl obchod s řepkou olejnou a následnými produkty s řepkou spojenými. Vzhledem k navýšení poptávek našich zákazníků o rozšíření spolupráce jsme od 1.9.2007 rozšířily rozsah našich služeb na kompletní produkci zemědělských družstev a zpracovatelských společností.

Mimo obchodní činnosti poskytujeme našim zákazníkům i kompletní servis spojený se zemědělskou produkcí. Naše nabídka zahrnuje především vyčištění a dosušení produktů, uskladnění, chemická ochrana a možnost balení (pytlování, bagování).

V roce 2009 jsme začali poskytovat službu GPS Monitoringu pro zemědělská družstva s cílem optimalizace osevních plánů. Řídící jednotky satelitního monitoringu byly montovány hlavně do zemědělských strojů. Vzhledem k výborným výsledkům byl systém postupně rozšiřován pro použití i v dopravním odvětví. Hlavním úkolem bylo eliminovat „ztráty“ zemědělských komodit při svozu z polí. S přibývající legislativou jsme upravili satelitní monitoring i pro potřeby podkladů dotačních titulů a propojení mapových podkladů s LPIS standarty. Nyní je již systém schopen být plně zapojen do zemědělské činnosti ve všech fázích živočišné výroby. Samostatnou kapitolou byl vývoj GPS sledování strážných zemědělských objektů. Využití GPS satelitního sledování strážných bylo nakonec aplikováno i v době telení (kontrola docházky pracovníka ke skotu).

V roce 2014 jsme se rozhodli zhodnotit naše zkušenosti v oblasti satelitního monitoringu a naše služby jsme nabídli široké veřejnosti. V této chvíli tedy zastřešují naše služby kompletní problematiku satelitního dohledu. Jsme rádi, že je o naše služby zájem a těšíme se přízni našich zákazníků.

Přinášíme Vám flexibilně se rozvíjející systém  – spolehlivý a bezpečný GPS monitoring. Naším cílem je poskytovat i nadále špičkový servis a vývoj jednotlivých modulů pro naše zákazníky. Našim zákazníkům musíme touto cestou poděkovat za podměty k vylepšení našeho systému.

Díky zpětné vazbě s našimi zákazníky jsme v roce 2015 dokončili vývoj modulu zajišťující platbu mýtného v zahraničí (Maďarsko). Věříme, že výběr mýta přes GPS bude v budoucnu standardem a systém GPS Monitoring je na tuto skutečnost již dnes připraven.

Satelitní monitoring za 70 Kč měsíčně v našich službách nenajdete. Naše společnost nabízí 100% servis zákazníkovi, spolehlivý monitorovací a reportovací nástroj GPS – vše za férové ceny. Levné systémy které „jakože“ fungují musíte hledat u konkurence.

Děkujeme všem našim stávajícím zákazníkům za spolupráci a rádi přivítáme i Vás mezi spokojené klienty systému GPS Monitoringu.

Rychlý kontakt

agroZETA Holding a.s.

Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
————————————————–
PROVOZOVATEL SLUŽBY:
AgroZETA servis s.r.o.
Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

E-mail: info@gps-monitoring.cz
Telefon: +420 774 264 933