Sledování osob

Sledování osob

zajištění bezpečí pro vaše blízké i zaměstnance....

Kvalitní GPS sledovací systém GPS Monitoring.Web

GPS sledovací systém umožňuje v reálném čase sledovat pohyb vašich zaměstnanců, blízkých nebo čtyřnohých mazlíčků. Sledování může probíhat pomocí mobilních telefonů nebo osobních GPS trackerů. Služba je nejčastěji využívána pro dohled dětí a seniorů. Její uplatnění naleznete i v oblasti sledování zaměstnanců na rizikových pracovištích kde je potřeba mít okamžitý přehled o pozici pracovníka. Nástroj slouží i pro optimalizaci úkolování zaměstnanců na dané stavbě a zpětnou kontrolu jejich odvedené práce.

Optimalizace modulů je zaměřena na:

 • dohled nad zaměstnanci
 • dohled nad seniory (SOS tlačítko pro přivolání pomoci)
 • dohled dětí
 • sledování domácích zvířat
 • monitoring pracovníků ostrahy
 • monitoring bezpečnostních složek (městská policie, záchranáři apod.)

Přístup k online datům je zajištěn přes webové rozhraní PC a pomocí mobilních aplikací pro smartphony i tablety. Systém GPS Monitoring i jeho alternativa pro mobilní telefony prochází neustálým vývojem. Flexibilně jej doplňujeme o požadavky našich zákazníků a i díky vaší pomoci se stává jedním z nejoblíbenějších monitorovacích systémů v České republice.

Ukázka mobilního přístupu k online datům:

GPS monitoring SeeMe Mobile zobrazení ve Smartphone GPS monitoring SeeMe Mobile zobrazení ve Smartphone GPS monitoring SeeMe Mobile zobrazení ve Smartphone

Služba funguje obdobně jako u sledování vozidel. Osobní tracker je ale menší a je vybaven samostatnou baterií. Můžete tedy dané trackery přidělovat dle aktuální potřeby. Osobní tracker má vysokou výdrž baterie a je opatřen SOS tlačítkem. Díky tomuto vybavení je monitorovaná osoba schopna si kdykoliv přivolat pomoc. U vyšších výbav osobních trackerů lze také využít funkci vzdáleného odposlechu nebo možnost naprogramovat SOS tlačítko pro volání na více určených telefonních čísel. Jednoduchost a účinnost zařízení je jeho nespornou výhodou. Bezproblémů jsou tato zařízení schopny ovládat i handicapované osoby. Velikost i váha osobních trackerů je opravdu zanedbatelná a nebude Vás tedy nijak obtěžovat.

Je pro vás důležitá informace kde se nachází Vaše dítě? Chcete mít jistotu že si vaši blízcí přivolají pomoc včas? Pak je tato služba určena právě pro Vás.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Menu kategorie:

  Rychlý kontakt

  agroZETA Holding a.s.

  Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
  IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
  ————————————————–
  PROVOZOVATEL SLUŽBY:
  AgroZETA servis s.r.o.
  Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

  E-mail: info@gps-monitoring.cz
  Telefon: +420 774 264 933