Modul REZERVACE dokončen…

NOVINKY

Co je u nás nového?

Modul REZERVACE dokončen…

Dobrý den, dnešního dne bylo ukončeno testování modulu REZERVACE a spuštěno jeho plné nasazení. Všem našim stávajícím zákazníkům je od dnešního dne modul rezervace zdarma aktivován.  Základní informace o modulu:

REZERVACE - modul organizující vytížení vozidel, GPS Monitoring, Satelitní sledování, Satelitní monitoringRezervace

Kdo může těžit z Ecofleet rezervačního systému?

Organizace s velkými flotilami osobních vozidel často mívají stejné problémy: velký počet vozidel, avšak malá vytíženost na vozidlo. Dobrým řešením je sdílení vozu více zaměstnanci.Ale jak to udělat co nejefektivněji? Modul Ecofleet Rezervace umožňuje používat služební vozidla co nejúčelněji, snížením jejich počtu a zajišťuje maximální využití sdílených vozidel.

Pomůže vám šetřit čas a peníze

Ecofleet rezervační systém se liší od jiných podobných systémů tím, že uživatel zadá do systému svůj požadavek na rezervaci vozidla a vozidlo mu bude vybráno na základě nastavení systému v organizaci. To pomáhá vyhnout se situacím, kdy se některá vozidla stávají více „populární“ a jsou rezervovány po celou dobu, zatímco ostatní zůstávají nevyužívané. Systém zabezpečuje nejefektivnější možné využití vozu.

Efektivnost v každém detailu

Systém – ne uživatel – vybere vozidlo, proto si budete moci dovolit snížit počet vozidel a získáte maximální využití pro zbývající vozidla.

Rychlý kontakt

agroZETA Holding a.s.

Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
————————————————–
PROVOZOVATEL SLUŽBY:
AgroZETA servis s.r.o.
Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

E-mail: info@gps-monitoring.cz
Telefon: +420 774 264 933