Modul TACHOGRAF dokončen…

NOVINKY

Co je u nás nového?

Modul TACHOGRAF dokončen…

Dobrý den,

s velkou radostí Vám oznamujeme, že vývoj modulu TACHOGRAF byl úspěšně dokončen.  Jeho určení je primárně pro dopravní společnosti provozující kamionovou a autobusovou dopravu.

Základní informace o modulu TACHOGRAF:

Chcete odpovědi? My vám je umíme dát

Jaké jsou hlavní otázky týkající se provozu vozového parku nákladních vozidel? „Kolik času jízdy ještě zbývá mým řidičům?“ „Jak jsou na tom moji řidiči a moje vozidla?“ „Jak získat data z tachografu do kanceláře a jak je uchovávat ve smyslu zákona?“

Modul Ecofleet Tachograf vám pomůže

Kontrolujte údaje z tachografů vašich vozidel kdykoliv to potřebujete a to i v případě, že vaši řidiči a vozidla jsou od vás vzdáleny tisíce kilometrů. Uvidíte aktivitu řidiče a informace v reálném čase obsahující tyto údaje: zbývající čas jízdy do následujícího odpočinku, zbývající čas na dnešní jízdy, následující denní odpočinek, zbývající čas jízdy v tomto týdnu, následující týdenní odpočinek a čas poslední změny stavu. Údaje si můžete zobrazit v přehledném vizuálním zobrazení. Modul Tachograf též zobrazí všechna porušení pravidel (například příliš krátkou dobu odpočinku), samozřejmě jen v případě, že porušení nastane.

Potřebné údaje přesně tam, kde a kdy je potřebujete

Veškeré údaje z tachografu potřebujete mít ve své kanceláři. Ecofleet vám umožňuje stáhnout soubory z tachografu bez ohledu na to, kde je vaše vozidlo nebo co právě váš řidič provádí.

Rychlý kontakt

agroZETA Holding a.s.

Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
————————————————–
PROVOZOVATEL SLUŽBY:
AgroZETA servis s.r.o.
Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

E-mail: info@gps-monitoring.cz
Telefon: +420 774 264 933