ŘEŠENÍ PRO BALÍKY A KONTEJNERY

Kontejnery a balíky

Zásilky vždy pod kontrolou....

GPS sledování zásilek a kontejnerů (modul Cargo)

Modul Cargo slouží především ke sledování polohy přepravovaných zásilek, ať se jedná o lodní kontejnery nebo menší zásilky, které nejsou vybavené samostatným GPS zařízením. Díky tomuto modulu má kontrolu nad svým produktem nejen přepravní společnost, dopravci, klienti, ale i jejich koncoví zákazníci.

Jak funguje Cargo?

Řídící pracovník může dle modulu Cargo vytvořit zásilku a přiřadit ji ke konkrétnímu vozidlu. Vytvořená zásilka se pohybuje po mapě spolu s autem až do momentu, kdy ji řidič vyloží a odevzdá. Na mapě vidíte všechny svoje zásilky současně, ať už ty v pohybu, nebo ty, které byly již odevzdané. Řidič oznámí vyložení zásilky na místě určení. Zásilka zůstává stát na mapě. Vozidlo se dále pohybuje už bez zásilky.

Řidič může oznámit vykládku nebo nakládku třemi způsoby: telefonicky, přes GARMIN navigaci nebo pomocí mobilní aplikaci SeeMe Mobile přes svůj smartphone.

GPS monitoring vytvoření zásilky, její řešení a odevzdání

 • Ukázka zadané zásilky:

GPS navigace detailní vytvoření zásilky

Nakládka nebo vykládka zásilky přes GARMIN

Řidič pomocí navigace GARMIN ve vozidle dokáže odeslat do modulu Cargo zprávu o vykládce nebo o nakládce zásilky. Umí přidat mezi zásilky novou, která nebyla v systému ještě zaevidovaná.

Dispečer/ řídicí pracovník za chvíli uvidí v modulu Cargo v aplikaci SeeMe novou nakládku nebo vykládku zásilky. Celý proces a všechny zásilky má pod kontrolou.

Image_0081

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Menu kategorie:

  Rychlý kontakt

  agroZETA Holding a.s.

  Pražská sídliště 9b, 669 02 Znojmo
  IČ: 29354757, DIČ: CZ29354757
  ————————————————–
  PROVOZOVATEL SLUŽBY:
  AgroZETA servis s.r.o.
  Za Zámečkem 744/9, 158 00 Praha 5

  E-mail: info@gps-monitoring.cz
  Telefon: +420 774 264 933