Základní balíčky GPS

Základní balíčky

doporučená řešení GPS, příklady nastavení...

Společnost GPS Monitoring nabízí tři základní balíčky GPS služeb. Bližší popis naleznete v tabulce níže. Doporučení o složení jednotlivých balíčků je pouze informativní. Balíček Vám samozřejmě nastavíme přesně dle Vašich potřeb. Služby společnosti GPS Monitoringu nabízíme za nejlepší ceny v ČR.

GPS Monitoring - balíček AIR

GPS Monitoring AIRWeb

GPS Monitoring – Air je jednoduché a lehké řešení pro sledování vozidel a vyplňování knihy jízd. GPS Monitoring –  Air používá OpenStreetMap a je dostupná ve 20 jazycích. GPS Monitoring – Air se skládá z:

  • Mapa – vidí současnou lokaci vozidel nebo kontroluje cesty ze včerejška a jiných období
  • Kniha jízd – označuje vaše cesty jako obchodní nebo osobní
  • Report o cestách – sumář všech vašich cest z určitého období

GPS Monitoring – Air je nejjednodušší způsob, jak vysledovat vaše vozidla a vyplnit knihu jízd.

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!

GPS Monitoring - balíček PRO

GPS Monitoring PROWeb

GPS Monitoring Pro je pokročilá modulární, webová služba pro satelitní sledování, která nevyžaduje instalace přídavného softwaru do vašeho počítače.

GPS Monitoring Pro je modulární řešení – všechny hlavní funkce mohou být vypnuty/zapnuty individuálně – záleží na přání zákazníka, obchodním odvětví a požadovaných službách.

Standardní moduly v GPS Monitoring Pro:

  • Mapa – můžete si zvolit z různých map a mapových vrstev (Google regular, satellite, hybri, OpenStreetMap, traffic atd.) takže získáte náhled, jaký chcete.
  • Cesty a kniha jízd – kniha jízd se dá vyplňovat automaticky, stačí vytvořit pravidla (např. každá cesta o všední den mezi 9:00 až 17:00 je služební cesta). Zaměstnanci také mohou do knihy jízd vkládat úpravy a doplňovat ji.
  • Reporty – automatizované a upravitelné reporty na váš e-mail, systematický přehled a statistiky jsou vždy tam, kde je potřebujete.
  • Události – GPS Monitoring vás uvědomí o všech událostech, které váš zajímají přes aplikaci a také e-mailem nebo SMSkou.

GPS Monitoring disponuje širokou škálou modulů, které dokonale vyhovují vaším potřebám.

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!

GPS Monitoring - balíček MOBILE

GPS Monitoring MOBILEWeb

GPS Monitoring disponuje širokou škálou modulů, které dokonale sedí vaším potřebám. Stejně jako oblek šitý na míru, pouze levnější. Zkontrolujte všechny moduly níže.
Ideální komunikační nástroj mezi kanceláří a mobilními zaměstnanci; pošlete úkoly z počítače do smartphonu zaměstnance a získejte online aktualizace úkolů s poznámkami, podpisy a fotkami přímo do vašeho CRM.

Zvládání úkolů v kanceláři

Všichni zaměstnanci mohou být sledováni na mapě a úkoly mohou být zaznamenány a přidělovány. Zaměstnanec bude dle toho uvědomen. Kancelář má aktualizovaný stav o všech úkolech a zaměstnancích.

Kancelář může také vytvořit formuláře, které vyplní zaměstnanec kvůli kontrolám kvality nebo podobně – nebo vytvořit nejoptimálnější trasy pro úkoly dne ke snížení jízd a ušetřit zaměstnanci čas.

Zvládání úkolů na cestách

Zaměstnanci mají přehled vlastních úkolů a lokací svých kolegů na svých smartphonech. Je možné najít optimální trasu pro úkol a vypočítat dobu a vzdálenost do příjezdu.
Je také možné vyplňovat formuláře vytvořené kanceláří, přiložit fotky a/nebo podpis k úkolu, než je dokončen.

Odkazy na aplikace:

Aplikace GPS Monitoring Mobile v App Store
Aplikace GPS Monitoring Mobile v Google Play

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!
Rozpis a základní informace o doporučených modulech balíčku PRO naleznete zde (plnou nabídku naleznete v sekci moduly systému):