ZÁKLADNÍ BALÍČKY GPS

Základní balíčky

doporučená řešení GPS, příklady nastavení...

Společnost GPS Monitoring nabízí tři základní balíčky GPS služeb. Bližší popis naleznete v tabulce níže. Doporučení o složení jednotlivých balíčků je pouze informativní. Balíček Vám samozřejmě nastavíme přesně dle Vašich potřeb. Služby společnosti nabízíme za nejlepší ceny v ČR.

GPS Monitoring - balíček AIR

GPS Monitoring – AIRWeb

GPS Monitoring – Air je jednoduché a lehké řešení pro sledování vozidel a vyplňování knihy jízd. GPS Monitoring – Air používá OpenStreetMap a je dostupná ve 20 jazycích. GPS Monitoring – Air se skládá z:

  • Mapa – vidí současnou lokaci vozidel nebo kontroluje cesty ze včerejška a jiných období
  • Kniha jízd – označuje vaše cesty jako obchodní nebo osobní
  • Report o cestách – sumář všech vašich cest z určitého období

GPS Monitoring – Air je nejjednodušší způsob, jak vysledovat vaše vozidla a vyplnit knihu jízd.

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!

GPS Monitoring - balíček PRO

GPS Monitoring – PROWeb

GPS Monitoring – Pro je pokročilá modulární, webová služba pro satelitní sledování, která nevyžaduje instalace přídavného softwaru do vašeho počítače.

GPS Monitoring – Pro je modulární řešení – všechny hlavní funkce mohou být vypnuty/zapnuty individuálně – záleží na přání zákazníka, obchodním odvětví a požadovaných službách.

Standardní moduly v GPS Monitoring – Pro:

  • Mapa – můžete si zvolit z různých map a mapových vrstev (Google regular, satellite, hybri, OpenStreetMap, traffic atd.) takže získáte náhled, jaký chcete.
  • Cesty a kniha jízd – kniha jízd se dá vyplňovat automaticky, stačí vytvořit pravidla (např. každá cesta o všední den mezi 9:00 až 17:00 je služební cesta). Zaměstnanci také mohou do knihy jízd vkládat úpravy a doplňovat ji.
  • Reporty – automatizované a upravitelné reporty na váš e-mail, systematický přehled a statistiky jsou vždy tam, kde je potřebujete.
  • Události – vás uvědomí o všech událostech, které váš zajímají přes aplikaci a také e-mailem nebo SMSkou.

GPS Monitoring disponuje širokou škálou modulů, které dokonale sedí vaším potřebám.

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!

GPS Monitoring - balíček MOBILE

GPS Monitoring – MOBILEWeb

GPS Monitoring disponuje širokou škálou modulů, které dokonale sedí vaším potřebám. Stejně jako oblek šitý na míru, pouze levnější. Zkontrolujte všechny moduly níže.
Ideální komunikační nástroj mezi kanceláří a mobilními zaměstnanci; pošlete úkoly z počítače do smartphonu zaměstnance a získejte online aktualizace úkolů s poznámkami, podpisy a fotkami přímo do vašeho CRM.

Zvládání úkolů v kanceláři

Všichni zaměstnanci mohou být sledováni na mapě a úkoly mohou být zaznamenány a přidělovány. Zaměstnanec bude dle toho uvědomen. Kancelář má aktualizovaný stav o všech úkolech a zaměstnancích.

Kancelář může také vytvořit formuláře, které vyplní zaměstnanec kvůli kontrolám kvality nebo podobně – nebo vytvořit nejoptimálnější trasy pro úkoly dne ke snížení jízd a ušetřit zaměstnanci čas.

Zvládání úkolů na cestách

Zaměstnanci mají přehled vlastních úkolů a lokací svých kolegů na svých smartphonech. Je možné najít optimální trasu pro úkol a vypočítat dobu a vzdálenost do příjezdu.
Je také možné vyplňovat formuláře vytvořené kanceláří, přiložit fotky a/nebo podpis k úkolu, než je dokončen.

Odkazy na aplikace:

Aplikace GPS Mobile v App Store
Aplikace GPS Mobile v Google Play

Zajímáte se o GPS Monitoring? Spojte se s námi!

Rozpis a základní informace o doporučených modulech balíčku PRO naleznete zde (plnou nabídku naleznete v sekci moduly systému):